Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 127
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all world

Filmat Shqiptar
 Nr. Emri i Filmit Shikime 

1.   1 Milion Euro 46221
2.   14 Vjec Dhender 69593
3.   Apasionata 16580
4.   Asgje Nuk Harrohet 36851
5.   Ata Ishin 4 22362
6.   Balle per Balle 23204
7.   Bashuku tek Banka 16706
8.   Beni Ecen Vete 18152
9.   Best of Portokalli 4 14343
10.   Bolero 13149
11.   Borxhliu 36514
12.   Bote e Padukshme 11460
13.   Brazdat 10793
14.   Buka e Hidhur 30531
15.   Cifti i Lumtur 17453
16.   Cuca e Maleve 13621
17.   Dalja Nga Erresira 12883
18.   Dashuri me Krisma 19627
19.   Dashuria e Bjeshkeve te Nemura 16144
20.   Dasma e Sakos 16846
21.   Dasma e Sakos 16846
22.   Dhe Vjen Nje Dite 14266
23.   Djemloshat e Rrezikshem 23658
24.   Djemloshat e Rrezikshem 2 31640
25.   Duaje Emrin Tend 26035
26.   Enveri Yne 23092
27.   Ergisi Yll Bote 12706
28.   Flaka e Maleve 32784
29.   Futboll Qesharak 38649
30.   Gjeneral Gramofoni 11766
31.   Gjini dhe Ramadani me KESH 13640
32.   I Dashur Armik 11678
33.   Kthimi i Ushtrise se Vdekur 15396
34.   Lulekuqet mbi Mure 22225
35.   Mars 1997 42764
36.   Martesa e Bariut 1 24027
37.   Martesa e Bariut 2 22455
38.   Mergimtari 30510
39.   Metropolet 15962
40.   Never say to an Albanian 20085
41.   Nje Baba Teper 36164
42.   Pallati 176 57970
43.   Peng Hostage Omiros 24890
44.   Perballimi 11636
45.   Portokalli 2008 Ti Vlen Ti Nuk je pa gjo 41650
46.   Portokalli Avdiu dhe Shaqira 9678
47.   Portokalli Gjini dhe Ramadan Kafsha 11535
48.   Portokalli Greku dhe Shqiptari ne Kufi 15115
49.   Portokalli Ismaili Fatosi dhe Isa 9241
50.   Portokalli Letra e Avdiut 17760
51.   Portokalli Nini dhe Vini 20031
52.   Portokalli Rugova 14995
53.   Portokalli Show Moisiu Sala dhe Fatori 11641
54.   Qendresa 20779
55.   Radiostacioni 8813
56.   Rrethimi i Vogel 11686
57.   Sherim i Plageve 19460
58.   Toke e Pergjakur 16175
59.   Tomka dhe Shoket e Tij 19043
60.   Treni Niset Ne 7 pa 5 20758
61.   Udha e Shkronjave 14665
62.   Une e Dua Eren 17319
63.   Vendimi 13926
64.   Vjeshta e Trendafilave 42010
         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  qeshor 2021  »
dihanmameenjprshtu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock