Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 125
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldProgramet Komunikuese Windows MAC Linux
  Windows Live Messenger Shkarko Shkarko Shkarko
  Yahoo Messenger Shkarko Shkarko Shkarko
  Google Talk Messenger Shkarko    x   x
  Aim Messenger Shkarko Shkarko Shkarko
  ICQ Messenger Shkarko Shkarko Shkarko
  Trillian Messenger Shkarko Shkarko Shkarko
  Skype.com Shkarko Shkarko Shkarko

     Audio & Video Windows MAC Linux
  Windows Media Player Shkarko Shkarko   x
  Microsoft Shqip Shkarko Shkarko Shkarko
  Winamp Media Player Shkarko Shkarko   x
  DivX Player Shkarko Shkarko Shkarko
  Quick Time Player Shkarko Shkarko Shkarko

       Web Shfletues Windows MAC Linux
  Internet Explore 7.0 Shkarko   x Shkarko
  Mozilla / FireFox 3.0 risi Shkarko Shkarko Shkarko
  Opera Browser Shkarko Shkarko  Shkarko
  Netscape Browser Shkarko Shkarko Shkarko
  Safari Browser risi Shkarko Shkarko Shkarko


Show results per page
Sort by:
      Të Rekomenduara Windows MAC Linux
  Adobe Acrobat Shkarko Shkarko Shkarko
  WinRAR [.zip .rar] Shkarko Shkarko Shkarko
  Adobe Flash Player Shkarko Shkarko Shkarko
  avast! Antivirus Shkarko Shkarko Shkarko

  Ad-Aware Shkarko   x   x
         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  tetor 2019  »
dihanmameenjprshtu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock