Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 127
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldMinistrat e Brendshem te BE: Mbeshtetje Shqiperise per vizat

Mbështetje të plotë për liberalizimin e vizave për qytetarët shqiptarë i kanë premtuar Ministrat Ministrat e Brendshëm dhe të Drejtësisë të vendeve të Bashkimit Europian ministrit të brendshëm Lulëzim Basha në vizitën e tij një ditore në Bruksel.
Vazhdon beteja per Burmaline

Këshilli koordinues për rindërtimin e xhamisë Burmali, bëri të ditur se gjatë dy javëve të kaluara ka realizuar takime të shumta me të gjitha institucionet relevante ndërkombëtare në vend në të cilat ka shprehur pakënaqësia lidhur me faktin se ende nuk është marrë vendim për ndarjen e truallit të xhamisë Burmali.

Kosove, nuk mungon as fukaralleku e as optimizmi

Gallup International, nxjerr përsëri shqiptarët e Kosovës, si popullin më optimist në rajonin e Ballkanit. Ndonëse rreth 60% e tyre janë deklaruar se jetojnë me vështirësi ekonomike, 67% deklarohen të kënaqur me standardin e jetesës.

Ahmeti: "Shkupi 2014" do ta pasqyroje karakterin multietnik te shtetit

"Sheshi në Shkup do ta pasqyrojë karakterin multietnik të shtetit”, deklaroi kreu i BDI-së Ali Ahmeti të premten pas një takimi me ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, Arben Çejku.

Maqedonise mund t'i rikthehen vizat

Nëse eksodi i shpërnguljeve vazhdon edhe disa ditë ka gjasa që Maqedonisë ti anulohet liberalizimi i vizave. Burime nga Brukseli pohojnë për "Lajm” se janë duke e rishqyrtuar çështjen e liberalizimit të vizave.

Rama: Nese nuk zgjidhet kriza, vale protestash

Një ditë pasi deputetët e PS hynë në Kuvend , kreu i socialistëve Rama ka deklaruar se reagimi i qeverisë ndaj përpjekjes së opozitës për zgjidhjen e krizës ishte e padenjë. Gjatë një bashkëbisedimi me gazetarë, kryesocilisti ...

Nga 68 milione euro, vetem 2 % per spitalin e Tetoves

Nga 68 milionë euro të cilat sipas tenderit për sjelljen e aparateve të reja, që do t’i dedikohen institucioneve shëndetësore, spitalit klinik të Tetovës i janë ndarë vetëm 1 milion e 195.747 euro.

  Vazhdon beteja per Burmaline
Kosove, nuk mungon as fukaralleku e as optimizmi
Ahmeti: "Shkupi 2014" do ta pasqyroje karakterin multietnik te shtetit
Maqedonise mund t'i rikthehen vizat
Rama: Nese nuk zgjidhet kriza, vale protestash
Nga 68 milione euro, vetem 2 % per spitalin e Tetoves
Korce, kenetizohet fusha e Maliqit
Perkujtohet 6 vjetori i vdekjes se presidentit Trajkovski
Haltcel: Kosova e pavarur eshte fakt, nuk ka kompromis
Zbutet situata e permbytjeve ne Shkoder
Sejdiu i gatshem te takohet me Tadiqin
PPE: Kerkesa e PS per hapjen e kutive, e papranueshme
Berisha: Plan veprimi agresiv per uljen e aksidenteve
Aksident ne Tirane-Vore, dy te vdekur
Von Sydow: Kosova ne KE pasi ta njohin 47 shtete
Edhe Vatikani kunder ndertimit te kishes ne qender te Shkupit
Kushner ne Beograd per shkak te Kosoves
Methju Nimic sot per vizite ne Greqi
PS ne Kuvend, pas betimit deputetet e PS-se leshuan Kuvendin (UPDATE)
Rreshitje e tokes ne Sfillaren e Eperme te Shkupit (VIDEO)
Kush e zgjidhi krizen?
Gjykata Kushtetuese rrezoi ankesen e Mimoza Kusarit
Kryeziu: Me AAK-ne rruget kane qene te ndara
Thaci: Pas Prizrenit universitete dhe ne qytete te tjera
Dokle: Sot ne Kuvend me dy projektligje
Riker: Maqedonia si ne 1999-en
Shqiptaret duhet te kendojne maqedonisht
Ministria e Brendshme: 108 shtepi nen uje ne Shkoder
Fuere: Te terhiqet projektligji per antidiskriminim
         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  qeshor 2021  »
dihanmameenjprshtu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock