Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 127
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldTotal downloads
764
Last week
20
Softonic rating
Very good
User rating
Insufficient votes

Review it »

Download
Photo Flash Maker Free Version 5.10
Photo Flash Maker Free Version 5.10

Create Flash slideshows with your favorite pictures. Photo slideshows are the most eye-catching way to share ...

Language:
 English
License:
Free
Updated:
15/10/09
Old versions:
5.02
Total downloads
1,842
Last week
28
Softonic rating
Very good
User rating
Insufficient votes

Review it »

Download
ImageConverter 1.2.0.1
ImageConverter 1.2.0.1

Convert or resize folders of images. Are you looking for a quick, easy way to convert or resize ...

Language:
 English
License:
Free
Added:
07/12/09
Total downloads
95
Last week
3
Softonic rating
Good
User rating
Insufficient votes

Review it »

Download
MySpaceIM 1.0.789.0
MySpaceIM 1.0.789.0

The MySpace answer to MSN Messenger. MySpaceIM is especially designed for messaging amongst your ...

Language:
 English
License:
Free
Updated:
18/02/09
Old versions:
1.0.697.0
Total downloads
64,244
Last week
453
Softonic rating
Good
User rating
6/10

10 ratings

Download
 
Sort by:
Information Downloads Rating Options
AAA Photo Album 2.10
AAA Photo Album 2.10

Create image galleries in HTML. ...help, as it is specially designed for the creation of online ...

Language:
 English
License:
Free
Updated:
16/09/08
Total downloads
3,083
Last week
13
Softonic rating
Good
User rating
Insufficient votes

Review it »

Download
JustResizeIt! 1.0.0
JustResizeIt! 1.0.0

Drag and drop your photos to resize them. ...images JustReizeIt! is a nicely designed, easy to use tool ...

Language:
 English
License:
Free
Added:
30/07/09
Total downloads
188
Last week
7
Softonic rating
Not bad
User rating
Insufficient votes

Review it »

Download
Adobe Digital Editions 1.7.1.1085
Adobe Digital Editions 1.7.1.1085

Basic ebook manager and reader from Adobe. ... with a nice interface design, though I have to say if fell ...

Language:
 English
License:
Free
Added:
18/12/09
Total downloads
202
Last week
70
Softonic rating
Very good
User rating
Insufficient votes

Review it »

Download
         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  qeshor 2021  »
dihanmameenjprshtu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock