Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 127
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldJava Runtime Enviroment 1.6.0.2 (utpadet)

Java Runtime Environment 1.6.0.2 (updated)
Sun Microsystems - 13.89MB (Freeware)Download now


Picasa 2.7 Build 37.29

Picasa 2.7 Build 37.29
Google - 5.63MB (Freeware)Download now


Google Earth 4.2.0198 Beta

Google Earth 4.2.0198 Beta
Google - 12.79MB (Freeware)Download now


Skype 3.5.0.239

Skype 3.5.0.239
Skype Technologies - 22.77MB (Freeware)Download now


AntiVir personal 7.06.00.270

AntiVir Personal 7.06.00.270
H+BEDV - 16.96MB (Freeware)Download now


Nero Burning Rom 7.10.1.0

Nero Burning Rom 7.10.1.0
Nero Inc - 173.57MB (Commercial Trial)Download now


BearShare Lite 5.2.5

BearShare Lite 5.2.5
Free Peers Inc - 3.34MB (Freeware)Download now


RealPlayer 11.0.0.181. Beta

RealPlayer 11.0.0.181 Beta
RealNetworks Inc - 13.14MB (Freeware)Download now


Windows Media Player 11

Windows Media Player 11
Microsoft Corporation - 24.56MB (Freeware)Download now


Audacity 1.3.3. Beta

Audacity 1.3.3 Beta
Audacity Development Team - 2.57MB (Open Source) Download now


Opera 9.23

Opera 9.23
Opera Software - 4.62MB (Freeware)Download now


Internet Explorer 7.0

Internet Explorer 7.0
Microsoft Corporation - 14.80MB (Freeware)Download now


Flash player 9.0.60.184 Beta (IE)

Flash Player 9.0.60.184 Beta (IE)
Adobe Systems Inc - 1.40MB (Freeware)more info...


Google Desktop 51.707.23222

Google Desktop 5.1.707.23222
Google - 1.75MB (Freeware)Download now


Firefox 2.0.07

Firefox 2.0.0.7
Mozilla Organization - 5.74MB (Open Source)more info...


Windows Live messenger 8.5.1.1288 Beta

Windows Live Messenger 8.5.1288 Beta
Microsoft Corporation - 1.73MB (Freeware)more info...


CCleaner 2.00.500

CCleaner 2.00.500
Piriform - 2.49MB (Freeware)more info...


DivX Play 6.7

DivX Play 6.7
DivX Team - 22.67MB (Freeware)Download now

         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  qeshor 2021  »
dihanmameenjprshtu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock