Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 127
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldtyyp

ALI PASH GUCIA1885.doc

56.5 KB

09.08.10 19:37:58

tyyp

ARDHACAKET SERB U BENE SHTET NE TOKAT SHQIPTARE ME VENDIMIN E FUQIVE TE MEDHA.doc

45.5 KB

09.08.10 19:37:58

tyyp

AZEM BEJTE GALICA.doc

41.5 KB

09.08.10 19:37:58

tyyp

Adem Jashari.doc

74.5 KB

09.08.10 19:37:58

tyyp

Berisha Bullatoviq Word Document.doc

377 KB

09.08.10 19:37:58

tyyp

Cameria.doc

64.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

DEKLARATE TE PERGJITHSHME MBI TE DREJTAT E NJERIUT.doc

44.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Deklarata e varesise se Kosoves.doc

78 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Dialogu Greqi Maqedoni.doc

21.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Enver Hoxha.doc

66 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Fan S. Noli (1882-1965).doc

44 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Flamuri Misterioz i Kosoves.doc

27 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Gjergj Kastrioti-Skenderbeu.doc

317 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historia e Flamurit Kombetar.doc

34 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historia e Himnit Kombetar.doc

59.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historia e Hymnit dhe Flamurit Kombetar.doc

57.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historia e Popullit Shqiptar.doc

328 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historia e Shqiperise.doc

169 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historia e shkurter e Presheves.doc

27.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Historiku i Gjuhes Shqipe.doc

74 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Iliret.doc

47.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Ilirida.doc

42.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Isa Boletini (1864-1916).doc

89.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

Ismail Qemajli.doc

99.5 KB

09.08.10 19:38:00

tyyp

KULTURE.doc

977.5 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Kastriotet me Dardanine.doc

156 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Kosova Lindore dhe Qameria.doc

41.5 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Kushtetuta e Republikes se Shqiperise.doc

199.5 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Libri i Ukshin Hotit.doc

953.5 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Libri i Xhafer Durmishit.doc

403 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Lidhja Shqiptare e Prizrenit 1878-1881.doc

341.5 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

Luigj Gurakuqi(1879 - 1925).doc

21 KB

09.08.10 19:38:01

tyyp

MASAKRA E TIVARIT - ME 1 PRILL 19145.doc

279 KB

09.08.10 19:38:02

tyyp

Marreveshja antikombetare e Ahmet Zogut.doc

26.5 KB

09.08.10 19:38:02

tyyp

Mehmet Shehu.doc

173 KB

09.08.10 19:38:02

tyyp

Mit'hat Frasheri.doc

38 KB

09.08.10 19:38:02

tyyp

Nje eshte Shqiperia; shqiptaret kan te drejt te jetojne ne nje shtet.doc

54 KB

09.08.10 19:38:02

tyyp

ORGANET DREJTUESE TE OVL Te Uqk-se.doc

21 KB

09.08.10 19:38:02

tyyp

Para rreth 500 vjeteve ndodhi ky shnderrim emri qe mbeti.doc

20 KB

09.08.10 19:38:03

tyyp

Pasardhesit e Skenderbeut.doc

147.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Pese Shqiperite.doc

43 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Plani per qlirimin e Kosoves.doc

78 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

REFLEKSIONE MBI LUFTEN CLIRIMTARE NE KOSOVE-Sylejman Abazi.doc

582.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

SHPERNGULJA E MUHAXHIRVE SHQIPTARE NGA SANXHAKU I NISHIT NE KOHEN E LIDHJES SE PRIZRENIT (1877 - 1878).doc

49.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

SHTET - KOMB APO SHTET - PA KOMB !!!.doc

58 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

SULEJMAN VOKSHI (1815 - 1890).doc

31 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Shqiperia Natyrale do te jetesohet ne vitin 2013.doc

67 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Shqiptaret-George Fred Williams.doc

530 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Skenderbeu.doc

117 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Statuti i OVL-se te Uqk-se.doc

82.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Teza per Flamur shteteror te Kosoves.doc

90.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Toplica Sanxhaku.doc

32.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Ukshin Hoti.doc

19.5 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Vepra-Iliada dhe Odisea -Homeri.doc

106 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Vrasja e Esat Pashe Toptanit.doc

189 KB

09.08.10 19:38:04

tyyp

Xhevat Bislimi.doc
postoje kete ne rrjetet tuaja sociale
back to top
         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  qeshor 2021  »
dihanmameenjprshtu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock