Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 126
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldselekto krejt tani preke ctrl c e koopjon

Program per punimin e Grafiteve shqip


 

Love Test  

 

Script me ti shti ethet nbark

 


Pika ngulen ne mes te Webit

 

Blloko klikimin me te djatthen e mausit

Per te Krijuar Backgroung ne web

 

Tekst ne Status bar

 

Redirect Script

 

Bie bore ne web


 

Buton qe te kthen ne faqen e meparshme

 

Tregoni oren ne faqe

 

Skript qe krijon fjalkalimin

 

Tekst qe krijon e linkun status bar

 

Shkrim i vazhdueshem ne status bar

 

Redirect - Skript qe dergon ne faqe tjeter

 

Tekst qe shfaqet ne status bar (efekti makine shkrimi)

 

Shtoje Ne Favorites

 

Pop Up (faqe qe hapet automatikisht)

HTML code per webfaqe
 
Te Gjitha Keto Code Mund Ti Merrni permes Google chrome Duke Klikuar Nje Her Ne Code e Pastaj e Prekni Ctrl + A   Dhe Selektohet Komplet Dhe Pastaj Me Tast Te DHjatht SHkoni Copy Edhe Paste Ne Webfaqen Tuaj    


Kjo Esht Per Me Nejt 6 Zemra Ner Maus


 Per Me Kthy Faqen Tuaj Ne Anen E Kundert


 Per Me Ra BOR


Per Kalendar


Per Me Ra SHi


Per Or Kah Te Levizesh Mausin


 Esht : P.Sh : Si Te Hyn Dikush Ne Web Tuaj 
Ja Qet Welcome To Www.Iliri-Ks.TkSi Te Hyn Ne Web Tuaj Dridhet Faqja


Esht Per Kalkulator Me Llogarit


Ne Fund Te Faqes Del Tekst Levizes 
Mir Se Erdhet


Per Me Ra Zemra Ne Webfaqen Tuaj

 


         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  maj 2020  »
dihanmameenjprshtu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock