Mirsevini ne faqen Malisheva.do.am kjo webfaqe eshte hapur me qellim qe te tjeret te shohin per qytetin Malisheva portali shqip qyteti Malisheva eshte ne pjesen qendrore te republikes se kosoves MALISHEVA CITY therrisni shoket tuaj qe ta vizitojn ket webportal

  KryefaqjaSjell shoqerine ne Ipko
        Menu
pelqeje ne fb
         RKS

SIMBOLET E RKS
Kushtetuta

Flamuri

Stema

Himni

      >>votoni<<
a ju pelqen webfaqja
Total of answers: 125
malisheva.do.am
 

>>vizitoret<<
>>marrshi i uqk<<
nje video hajgare
     logo e qytetit
Emblema
malisheva tolbar
instalo toolbarin e Malisheves kliko ne kete foto te toolbarit dhe instaloje shkarko dhe bindu

KALKULATOR
      SHQIPTAR

JAM KRENAR QE JAM
''SHQIPETAR''
albanian all worldmain » 2012 » shkurt » 13 » Ndihmohen 14 familje në komunën e Malishevës
08:16
Ndihmohen 14 familje në komunën e Malishevës

Si pasojë e kushteve të rënda atmosferike


Ndihmohen 14 familje në komunën e MalishevësMalishevë, 8 shkurt


Kryetari i Komunës së Malishevës, z.Isni Kilaj, gjatë dy ditëve të fundit, ka ndihmuar 14 familje me gjëra ushqimore, të cilat ditëve të fundit, janë duke u përballur me probleme si pasojë e kushteve të rënda ekonomike. Gjendja e tyre është rënduar edhe më shumë nga të ftohtit dhe bora e pandërprerë, duke ju pamundësuar atyre lëvizjen për furnizim me gjëra ushqimore.


Dje dhe sot, kryetari Kilaj, ka vizituar personalisht këto 14 familje, në fshatrat Gurbadh, Tërpezë, Turjakë, Drenoc, Lubizhdë, Damanek dhe Senik, familje të cilat paraprakisht kanë kërkuar ndihmë, me c’rast të gjitha këto familjeve, janë furnizuar me gjëra ushqimore, si : miell, krip, vaj dhe gjëra tjera të nevojshme."Ndihmat e tilla, do të vazhdojnë edhe ditëve në vijim, varësisht prej kërkesave, nevojës dhe mundësive”, ka thënë midis tjetash kryetari i komunës së Malishevës, z. Isni Kilaj.


Data: 08.02.2012
shikimet: 279 | e shtuar nga: albi94 | etikimet: malisheva | vlersimi: 5.0/1
totali i komenteve: 0
Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shtoni komente.
[ rexhistrohu | identifikohu ]
         MOTI

     MALISHEVA
      indentifikohu
      kalendari
«  shkurt 2012  »
dihanmameenjprshtu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
        muzik
   >>top lajme<<
     muzik me qiftelia
   Malisheva.do.am
malisheva foto
Photo Flipbook Slideshow Maker
kalendari
      KUQ E ZI
qel add tuaj ketu
>>malisheva<<
         ip juaj
  >>twiter shqip<<
foto malisheve
Photo Flipbook Slideshow Maker
posto ket faqe
       marketing

 
 ora ne malishev
Kostenlose Uhr fur die Seite clock for website


online clock desktop clock